Vous êtes sur la page 1sur 20

Polita Veche

9722854
9186190
966847
9706071
9706033

2003382666
3025934
6746145
811324
786260
8977810
2003251213
741972
721433
721464
713421
700151
3430680
2976226

2964703
9866409
2923928
9181045
422726

9125492
2002220209
2002616814
351209
351196
336655

Reziliata Polita Tip


0 RCA
0 RCA
0 RCA
0 RCA
0 RCA
0 RCA
0 RCA
0 RCA
0 RCA
0 RCA
0 RCA
0 RCA
0 RCA
0 RCA
0 RCA
0 RCA
0 RCA
0 RCA
0 RCA
0 RCA
0 RCA
0 RCA
0 CASCO
0 RCA
0 RCA
0 RCA
0 RCA
0 RCA
0 RCA
0 RCA
0 RCA
0 RCA
0 RCA
0 RCA
0 RCA
0 RCA
0 RCA
0 RCA
0 RCA
0
0 RCA
0 RCA
0 RCA
0 RCA

Polita Serie
Polita Nr
SP
10536903
HR
9159351
SP
10481525
HP
1653428
HP
1617834
SP
10448942
HR
9095402
HR
9095443
DV
2004113376
HP
1529872
SP
10345535
HR
9022790
SP
10316024
KX
3644282
SP
10301845
SP
10296088
SP
10254479
HP
1380618
HP
1338853
HP
1338869
HP
1339458
HP
1325708
1.00001E+12
HR
8831282
HP
1263017
HP
1249151
HR
8764867
HP
1199883
HR
8708419
HP
1152169
HP
1133926
HP
1074157
SP
9866409
SP
9722854
HP
966847
SP
9706071
SP
9706033
HP
6752925
DV
2003428304
ACL
37561
DV
2003382666
HP
811516
HP
811324
HP
786260

Data Emitere
25/06/2014
10/06/2014
10/06/2014
9/06/2014
30/05/2014
30/05/2014
16/05/2014
16/05/2014
11/05/2014
9/05/2014
29/04/2014
25/04/2014
21/04/2014
17/04/2014
16/04/2014
15/04/2014
6/04/2014
4/04/2014
25/03/2014
25/03/2014
25/03/2014
22/03/2014
21/03/2014
13/03/2014
11/03/2014
7/03/2014
27/02/2014
22/02/2014
14/02/2014
10/02/2014
4/02/2014
13/01/2014
6/01/2014
9/12/2013
9/12/2013
4/12/2013
4/12/2013
22/11/2013
20/11/2013
14/11/2013
8/11/2013
24/10/2013
24/10/2013
17/10/2013

Data Expirare
25/12/2014
10/12/2014
10/06/2015
9/12/2014
5/12/2014
5/12/2014
18/11/2014
25/11/2014
11/11/2014
8/05/2015
17/05/2015
25/04/2015
24/10/2014
17/10/2014
17/10/2014
16/04/2015
6/10/2014
4/10/2014
27/09/2014
29/09/2014
26/03/2015
22/09/2014
22/03/2015
13/09/2014
13/03/2015
8/03/2015
31/08/2014
22/08/2014
14/02/2015
9/08/2014
4/08/2014
13/01/2015
4/02/2014
10/06/2014
9/06/2014
5/06/2014
5/06/2014
23/05/2014
20/05/2014
14/11/2014
10/05/2014
24/04/2014
24/04/2014
17/04/2014

Suma
171,56
350,09
479,41
230,43
1779,12
93,56
276,45
137,80
522,59
329,74
725,40
229,53
1804,19
468,90
190,72
367,63
210,17
172,65
244,26
363,52
246,56
180,04
2069,00
655,78
268,26
472,89
824,95
254,58
428,58
255,33
205,70
421,95
35,52
333,49
218,12
1887,67
111,15
431,05
309,85
300
461,68
71,56
1306,14
171,20

3160608
6745468
6745467
6745375
2002305090

5176947
8676162
5575782

3939544
213159
39224535
5539344
8177856
5449183
2001894568
9130860
2879039

2001193126

7348708
2539877
5204912

0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
1
1
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0

RCA
RCA
RCA
RCA
RCA
RCA
RCA
RCA
RCA
RCA
RCA
CASCO
RCA
RCA
RCA
RCA
RCA
RCA
RCA
RCA
RCA
RCA
RCA
RCA
RCA
RCA
RCA
RCA
RCA
RCA
RCA
RCA
RCA
RCA
RCA
CASCO
RCA
RCA
RCA
RCA
1 RCA
RCA
RCA
RCA
1 CASCO
RCA
RCA

HP
DV
HP
HP
HP
HP
SP
HR
HR
HP
DV
SP
SP
HP
KX
SP
PD
DV
HR
HP
HP
SP
HP
KX
HR
HR
DV
DV
HR
DV
HR
PD
PD
DV
SP
DV
PD
HP
HP
HP
HR
HR
AV
DV
SP

741972
2003251213
721464
721433
713421
700151
9424205
6749224
6748567
559975
2003066835
20150906
9186190
9181045
422726
3266486
9125492
3025934
2002616814
6746145
351196
351209
8977810
336655
3160608
6745468
6745467
2002489367
2002489373
6745375
2002305090
6744972
2976226
2964703
2002305015
2E+12
8676162
2002220209
2923928
222997
221816
213159
5606341
5449183
2027937
2001894568
8150313

4/10/2013
1/10/2013
27/09/2013
27/09/2013
25/09/2013
20/09/2013
12/09/2013
30/08/2013
9/08/2013
31/07/2013
22/07/2013
18/07/2013
11/06/2013
10/06/2013
7/06/2013
24/05/2013
23/05/2013
15/05/2013
10/05/2013
23/04/2013
22/04/2013
22/04/2013
15/04/2013
15/04/2013
4/04/2013
28/03/2013
28/03/2013
27/03/2013
27/03/2013
26/03/2013
20/03/2013
15/03/2013
4/03/2013
15/02/2013
15/02/2013
28/01/2013
25/01/2013
16/01/2013
8/01/2013
21/12/2012
20/12/2012
9/12/2012
6/12/2012
24/10/2012
22/10/2012
22/10/2012
19/10/2012

4/04/2014
1/04/2014
29/03/2014
28/03/2014
26/03/2014
21/03/2014
14/09/2014
28/02/2014
11/08/2014
1/02/2014
22/01/2014
18/07/2014
10/06/2014
10/12/2013
9/12/2013
25/05/2014
23/11/2013
17/05/2014
10/11/2013
25/04/2014
22/10/2013
22/10/2013
16/04/2014
16/10/2013
4/10/2013
29/09/2013
28/09/2013
28/03/2014
27/09/2013
26/09/2013
21/09/2013
15/03/2014
8/03/2014
15/02/2014
19/08/2013
30/01/2014
1/08/2013
16/07/2013
10/01/2014
21/06/2013
20/06/2013
9/06/2013
6/06/2013
25/04/2013
22/10/2013
21/04/2013
19/04/2013

141,30
313,99
317,78
229,31
125,08
179,49
557,74
196,66
168,33
200,67
249,67
310,65

513,36
358,54
237,26
432,30
374,10
731,77
533,04
265,91
1542,56
83,70
405,47
203,06
227,11
353,20
251,78
205,14
310,21
151,12
217,71
549,98
483,26
466,89
334,82
2645,00
192,95
327,89
456,95
131,82
145,23
204,12
169,03
152,11
1135,7
1397,19
293,72

2002489373

RCA
1 RCA
RCA
RCA
RCA
RCA
RCA
0 RCA

SP
DV
KX
HR
XZ
DV
SP
DV

9130860
2001580191
2879039
5176947
3821854
2001193126
7348708
2003240172

15/10/2012
5/10/2012
4/10/2012
11/08/2012
2/08/2012
27/03/2012
8/03/2012
27/09/0213

16/04/2013
16/04/2013
4/04/2013
11/08/2013
2/02/2013
28/03/2013
8/03/2013
27/03/2014

173,81
100,12
215,06
193,98
154,40
246,25
242,93
296,07

Moneda
RON
RON
RON
RON
RON
RON
RON
RON
RON
RON
RON
RON
RON
RON
RON
RON
RON
RON
RON
RON
RON
RON
RON
RON
RON
RON
RON
RON
RON
RON
RON
RON
RON
RON
RON
RON
RON
RON
RON
RON
RON
RON
RON
RON

Frecventa
Client Id
1 IFTIMIE VIOREL
1 FAZEKAS CONSTANTIN
1 MATEI MARIA
1 STOICA MARIN
1 COJOCARU GHEORGHE
1 COJOCARU GHEORGHE
1 BOACA STEFANIA ALINA
1 BOACA GEORGE CRISTIAN
1 FAZEKAS CONSTANTIN
1 DUMITRU VASILICA
1 LUCIU ROBERT
1 TURCITU ION
1 COJOCARU GHEORGHE
1 POPESCU LUCIAN LEONARD
1 SIMION STAN
1 DRAGOMIR IONUT
1 SIMOIU MARIAN VALENTIN
1 TURCITU ION
1 BACIU DANIEL
1 BACIU DANIEL
1 VOLENTIRU MARIA
1 BACIU DANIEL
4 TURCITU CONSTANTINA
1 RUNCAN FILIP
1 DIMA GINA-SONIA
1 POPESCU NARCISA DANIELA
1 BUNEA ALINA ELENA
1 GEORGESCU ALEXANDRU PAUL
1 BORCAN ROBERT-MADALIN
1 TURCITU CONSTANTINA
1 VERES TEODORA LUDOVICA
1 CRISTEA-NUNU CRISTI
1 TURCITU CONSTANTINA
1 FAZEKAS CONSTANTIN
1 STOICA MARIN
1 COJOCARU CRISTIAN
1 COJOCARU CRISTIAN
1 VOLENTIRU MARIAN
1 DAVID TRANS INTERNATIONAL
4 GUBAVU SELENA MIRABELA
1 FAZEKAS CONSTANTIN
1 COJOCARU GHEORGHE
1 COJOCARU GHEORGHE
1 SIMION STAN

Bun Id
Asigurator Id
UU1LSDAAH36309645/B06GPL/DACIA
Astra
LOGAN
YV1TS61P211165790/B49CSW/VOLVO
Carpatica
S80
W0L0AHL3555197735//OPEL ASTRA
Astra
WVWZZZ1KZ8M018092/B84AOE/VW
CityJETTA
Insurance
WDB9540321K516750//MERCEDESCity
ACTROS
Insurance
WK0SNC02410785188/B06ZEX/KOGEL
AstraSNCO 24
ZFA18800004815587/IF02GMB/FIAT
Carpatica
PUNTO
IF01UBA/CLIO SYM/RENAULT
Carpatica
ZFA23000006163850/B08SWT/FIATEuroins
DUCATO
W0L0XCF0826100093//OPEL CORSA
City Insurance
W0L0TGF3518060450/B77PHS/OPEL
Astra
ASTRA
VF3GJ9HWC8J089614/B61TCR/PEUGEOT
Carpatica
PARTNER
WDB9540321K516750//MERCEDESAstra
ACTROS
SJNFAAN16U0429000/B985LUC/NISSAN
UniqaALMERA
UU1LSDAAH33266694/B03SMC/DACIA
AstraLOGAN
WVWZZZ1KZ8P041320/B74MID/VW
Astra
GOLF
UU6JF69611D003164/B66WYT/Daewoo
Astra NUBIRA
WVWZZZ1JZ2W517801/B61FGM/VW
CityGOLF
Insurance
WBABL31000JP54944/B10ZXZ/BMW
City
318
Insurance
CI
WBAS11090JX68350/B09ZXZ/BMWCity
320Insurance
CI
W0L0TGF488G017797/B41VME/OPEL
CityASTRA
Insurance
JHMEH6160PS019178/B97GGZ/HONDA
City Insurance
CIVIC COUPE
W0L0AHL3562035351//OPEL ASTRA
Generali
VNKKC963X0A064635/B300PHI/TOYOTA
Carpatica
YARIS
KL1KF484J6C086390/B25GAJ/CHEVROLET
City Insurance
SPARK
W0L0SDL6874218319/B61AZY/OPEL
City
CORSA
Insurance
VF34C9HXC55061658/B909ALY/PEUGEOT
Carpatica
308
W0L0AHL4868067456/B77TVU/OPEL
CityASTRA
Insurance
WVWZZZ1KZ6P025406/B06SST/VWCarpatica
GOLF
W0L0AHL3562035351//OPEL ASTRA
City Insurance
KL1SF697J7B092161/B866TLV/CHEVROLET
City Insurance
AVEO
WF04XXWPD46Y54117/B121CNN/FORD
City Insurance
FOCUS
W0L0AHL3562035351//OPEL ASTRA
Astra
YV1TS61P211165790/B49CSW/VOLVO
AstraS80
WVWZZZ1KZ8M018092/B84AOE/VW
CityJETTA
Insurance
WDB9540321K710642/B21ZEX/Mercedes-Benz
Astra
ACTROS
WKESDP27000Y37154/B08ZEX/KRONE
AstraSDP27
UU1D161176A494216/B161MAR/DACIA
Carpatica
PICK UP
W0L0XCF6856098115/B04ZEX/OPEL
Euroins
CORSA
LOCUINTA2//LOCUINTA
Uniqa
ZFA23000006163850/B08SWT/FIATEuroins
DUCATO
WK0SNC02410785188/B06ZEX/KOGEL
City SNCO
Insurance
24
WDB9540321K516750//MERCEDESCity
ACTROS
Insurance
UU1LSDAAH33266694/B03SMC/DACIA
City Insurance
LOGAN

RON
RON
RON
RON
RON
RON
RON
RON
RON
RON
RON
RON
RON
RON
RON
RON
RON
RON
RON
RON
RON
RON
RON
RON
RON
RON
RON
RON
RON
RON
RON
RON
RON
RON
RON
RON
RON
RON
RON
RON
RON
RON
RON
RON
RON
RON
RON

1
1
1
1
1
1
1
1
1
1
1
4
1
1
1
1
1
1
1
1
1
1
1
1
1
1
1
1
1
1
1
1
1
1
1
4
1
1
1
1
1
1
1
1
1
1
1

TURCITU ION
SIMOIU MARIAN VALENTIN
BACIU DANIEL
BACIU DANIEL
VOLENTIRU MARIA
BACIU DANIEL
BREZEANU MARIAN
BREZEANU MARIAN
DRUGA AURICA
DIMA GINA-SONIA
BACIU MARIAN
DIMA GINA-SONIA
MATEI MARIA
FAZEKAS CONSTANTIN
STOICA MARIN
NICA CRISTINA
VOLENTIRU MARIAN
LUCIU ROBERT
FAZEKAS CONSTANTIN
TURCITU ION
COJOCARU GHEORGHE
COJOCARU GHEORGHE
DRAGOMIR IONUT
SIMION STAN
TURCITU ION
cristea
BACIU DANIEL
SCARLAT IONUT
STOICA PAUL ALEXANDRU
VOLENTIRU MARIA
BACIU DANIEL
POPESCU LUCIAN LEONARD
POPESCU NARCISA DANIELA
BORCAN ROBERT-MADALIN
POPESCU CRISTIAN
CRISTEA-NUNU CRISTI
DIMA GINA-SONIA
DAVID TRANS INTERNATIONAL
CRISTEA-NUNU CRISTI
CAMPEANU MARIUS OVIDIU
IFTIMIE VIOREL
STOICA MARIN
COSTAN ELENA
TURCITU ION
POPESCU NARCISA DANIELA
COJOCARU GHEORGHE
ORBAN OCTAVIAN DUMITRU

WVWZZZ1JZ2W517801/B61FGM/VW
CityGOLF
Insurance
UU6JF69611D003164/B66WYT/Daewoo
Euroins
NUBIRA
WBAS11090JX68350/B09ZXZ/BMWCity
320Insurance
CI
WBABL31000JP54944/B10ZXZ/BMW
City
318
Insurance
CI
W0L0TGF488G017797/B41VME/OPEL
CityASTRA
Insurance
JHMEH6160PS019178/B97GGZ/HONDA
City Insurance
CIVIC COUPE
WF0AXXGBFA3D30925/B48VYB/FORD
Astra
TRANSIT
W0L0AHL4875104442/B96MNL/OPEL
Carpatica
ASTRA
TMBAA25J993046601/B19NAW/SKODIA
Carpatica
FABIA
VF1LMSEC637984522/B50DSD/RENAULT
City Insurance
MEGANE
KNEGC2232V5607181/IL22BAC/KIAEuroins
CLARUS
VF1LMSEC637984522/B50DSD/RENAULT
Gothaer
MEGANE
W0L0AHL3555197735//OPEL ASTRA
Astra
YV1TS61P211165790/B49CSW/VOLVO
AstraS80
WVWZZZ1KZ8M018092/B84AOE/VW
CityJETTA
Insurance
WF0JXXGAJJAT81054/B777ADO/FORD
Uniqa
FIESTA
UU1D161176A494216/B161MAR/DACIA
Astra PICK UP
W0L0TGF3518060450/B77PHS/OPEL
Groupama
ASTRA
ZFA23000006163850/B08SWT/FIATCarpatica
DUCATO
VF3GJ9HWC8J089614/B61TCR/PEUGEOT
Carpatica
PARTNER
WDB9540321K516750//MERCEDESCity
ACTROS
Insurance
WK0SNC02410785188/B06ZEX/KOGEL
City SNCO
Insurance
24
WVWZZZ1KZ8P041320/B74MID/VW
Astra
GOLF
UU1LSDAAH33266694/B03SMC/DACIA
City Insurance
LOGAN
WVWZZZ1JZ2W517801/B61FGM/VW
Uniqa
GOLF
WBAS11090JX68350/B09ZXZ/BMWCarpatica
320 CI
WBABL31000JP54944/B10ZXZ/BMW
Carpatica
318 CI
KLATF19Y1SB539927/DB06YFR/DAEWOO
EuroinsCIELO
W0L0TGF3528015318/B86SPL/OPEL
Euroins
ASTRA
W0L0TGF488G017797/B41VME/OPEL
Carpatica
ASTRA
JHMEH6160PS019178/B97GGZ/HONDA
Euroins
CIVIC COUPE
SJNFAAN16U0429000/B985LUC/NISSAN
Carpatica
ALMERA
W0L0SDL6874218319/B61AZY/OPEL
Groupama
CORSA
WVWZZZ1KZ6P025406/B06SST/VWGroupama
GOLF
VF1LBR7CF36303449/B927CRI/RENAULT
EuroinsSYMBOL
WF04XXWPD46Y54117/B121CNN/FORD
Generali
FOCUS
VF1LMSEC637984522/B50DSD/RENAULT
Astra MEGANE
W0L0XCF6856098115/B04ZEX/OPEL
Euroins
CORSA
WF04XXWPD46Y54117/B121CNN/FORD
Groupama
FOCUS
UU1R5A71533367238/B34BRB/DACIA
CitySOLENZA
Insurance
UU1LSDAAH36309645/B06GPL/DACIA
City LOGAN
Insurance
WVWZZZ1KZ8M018092/B84AOE/VW
CityJETTA
Insurance
TMBND46Y413127042/B971ENA/SKODA
Carpatica
FABIA
VF3GJ9HWC8J089614/B61TCR/PEUGEOT
Carpatica
PARTNER
W0L0SDL6874218319/B61AZY/OPEL
Uniqa
CORSA
WDB9540321K516750//MERCEDESEuroins
ACTROS
TMBBE21Z362128166/B11CKP/SKODA
AstraOCTAVIA

RON
RON
RON
RON
RON
RON
RON
RON

1
1
1
1
1
1
1
1

DRAGOMIR IONUT
DAVID TRANS INTERNATIONAL
TURCITU ION
DRUGA AURICA
PETCU ADRIAN
SCARLAT IONUT
POPESCU NARCISA DANIELA
STOICA PAUL ALEXANDRU

WVWZZZ1KZ8P041320/B74MID/VW
Astra
GOLF
WKESDP27000Y3715/B08ZEX/KRONE
Euroins
SDP27
WVWZZZ1JZ2W517801/B61FGM/VW
Uniqa
GOLF
TMBAA25J993046601/B19NAW/SKODIA
Carpatica
FABIA
TMBHY46Y884035356/B86ULE/SKODA
Asirom
FABIA
KLATF19Y1SB539927/DB06YFR/DAEWOO
EuroinsCIELO
W0L0SDL6874218319/B61AZY/OPEL
Astra
CORSA
W0L0TGF3528015318/B86SPL/OPEL
Euroins
ASTRA

Agent Id
Rafael
Rafael
Rafael
Rafael
Rafael
Rafael
Rafael
Rafael
Rafael
Rafael
Rafael
Rafael
Rafael
Rafael
Rafael
Rafael
Rafael
Rafael
Rafael
Rafael
Rafael
Rafael
Rafael
Rafael
Rafael
Rafael
Rafael
Rafael
Rafael
Rafael
Rafael
Rafael
Rafael
Rafael
Rafael
Rafael
Rafael
Rafael
Rafael
Rafael
Rafael
Rafael
Rafael
Rafael

Broker Id
Transilvania
Transilvania
Transilvania
Transilvania
Transilvania
Transilvania
Transilvania
Transilvania
Transilvania
Transilvania
Transilvania
Transilvania
Transilvania
Transilvania
Transilvania
Transilvania
Transilvania
Transilvania
Transilvania
Transilvania
Transilvania
Transilvania
Transilvania
Transilvania
Transilvania
Transilvania
Transilvania
Transilvania
Transilvania
Transilvania
Transilvania
Transilvania
Stefan- Trs
Stefan- Trs
Stefan- Trs
Stefan- Trs
Stefan- Trs
Stefan- Trs
Stefan- Trs
Stefan- Trs
Stefan- Trs
Stefan- Trs
Stefan- Trs
Stefan- Trs

Observatii

Dan vecin Rafa Bmw

Rafael
Rafael
Rafael
Rafael
Rafael
Rafael
Rafael
Rafael
Rafael
Rafael
Rafael
Rafael
Rafael
Rafael
Rafael
Rafael
Rafael
Rafael
Rafael
Rafael
Rafael
Rafael
Rafael
Rafael
Rafael
Rafael
Rafael
Rafael
Rafael
Rafael
Rafael
Rafael
Rafael
Rafael
Rafael
Rafael
Rafael
Rafael
Rafael
Rafael
Rafael
Rafael
Rafael
Rafael
Rafael
Rafael
Rafael

Stefan- Trs
Stefan- Trs
Stefan- Trs
Stefan- Trs
Stefan- Trs
Transilvania
Stefan- Trs
Transilvania
Stefan- Trs
Stefan- Trs
Transilvania
Transilvania
Stefan- Trs
Stefan- Trs
Stefan- Trs
Transilvania
Transilvania
Transilvania
Transilvania
Transilvania
Transilvania
Transilvania
Transilvania
Transilvania
Transilvania
Transilvania
Transilvania
Transilvania
Transilvania
Transilvania
Transilvania
Transilvania
Transilvania
Transilvania
Transilvania
Transilvania
Transilvania
Transilvania
Transilvania
Transilvania
Transilvania
Transilvania
Transilvania
Transilvania
Transilvania
Transilvania
Transilvania

Rafael
Rafael
Rafael
Rafael
Rafael
Rafael
Rafael
Rafael

MaxyGO
MaxyGO
MaxyGO
Transilvania
Transilvania
MaxyGO
MaxyGO
Stefan- Trs

Nr crt SAS/Suc/Ag

Tip polita

Asigurat

3 ASTRA
1 SC

RCA/RO/02/X1/SP
RCA/RO/17/G17/HR

DIMA GINA-SONIA
POPESCU CRISTIAN

1
4
7
1
1
1
3
4
2
3

RCA/RO/19/A19/PD
RCA/RO/17/G17/HR
ACCIDENTE
RCA/RO/17/G17/HR
RCA/RO/17/G17/HR
RCA/RO/02/X1/SP
CASCO/P01
CASCO/P01
ACCIDENTE/ACPU
RCA/RO/25/C25/HP

IONESCU GELU
COJOCARU GHEORGHE
POPESCU NARCISA DANIELA
LUCIU ROBERT
BACIU MARIAN
DAVID INTERNATIONAL TRANS SRL
CRISTEA-NUNU CRISTEA
CRISTEA-NUNU CRISTEA
NICA CRISTINA
MATEI MARIA

RCA/RO/17/G17/HR

DRUGA AURICA

RCA/RO/16/H16/DV

BUNEA EUGEN

RCA/RO/02/X1/SP

VOLENTIRU ELENA

RCA/RO/22/P22/HI

BUCUR LEONERD-ION

CASCO/P01

CRISTEA-NUNU CRISTI

31
42

47

64

GROUPAMA
CARPATICA
UNIQA
CARPATICA
CARPATICA
ASTRA
Generali
Generali
UNIQA
CITY
SC
CARPATICA
ASIG
SRL/BUCURE
STIBREZOIANU
EUROINS
ROMANIA
SA/Agentia
Drumul
Taberei BU500
ASTRA/BUCU
RESTI
SC
OMNIASIG
VIG
SA/ARGES
Generali/BU
CURESTI-AG
07

Serie

TIP PLATA Prima Incasata Moneda Prima Subscrisa Moneda

RO/02/X1/SP,7863525
HR.5204912

Integral
Integral

203.99 RON
298.44 RON

RO/19/A19/PD.2777704
HR.5441430
I&I.257201
HR.5539344
HR.5575782
RO/02/X1/SP.8583249
P01.200000337598
P01.200000337598
ACPU.267693
RO/25/C25/HP.408098

Integral
Integral
Integral
Integral
Integral
Integral
Rata nr. 1
Rata nr. 2
Integral
Integral

RO/17/G17/HR.9315716

Integral

201.59 RON

201.59 RON

RO/16/H16/DV.200440626
1
Integral

386.58 RON

386.58 RON

RO/02/X1/SP.10593281

Integral

209.08 RON

209.08 RON

HI.9579108

Integral

206.61 RON

206.61 RON

P01.2000000601679

Rata nr. 3

635 RON

2540 RON

455.92
117.68
54.97
312.21
237.74
1541.92
661.25
661.25
30
39

RON
RON
RON
RON
RON
RON
RON
RON
RON
RON

203.99 RON
298.44 RON
117.68
312.21
237.74
1541.92

455.92 RON
RON
12 EUR
RON
RON
RON
2645 RON
2645 RON
30 RON
39 RON

Valabilitate
De la
Pana la
01,08,2012
01,08,2012 02,08,2012 01,02,2013
8/19/2012 8/19/2012 8/20/2012 2/19/2013
Data emiterii

Data platii

8/22/2012
10/22/2012
10/22/2012
11/16/2012
11/26/2012
1/9/2013
1/28/2013
1/28/2013
5/24/2013
5/27/2013

8/22/2012
10/22/2012
10/22/2012
11/16/2012
11/26/2012
1/9/2013
1/28/2013
4/25/2013
5/24/2013
5/27/2013

9/20/2012 9/19/2013
10/22/2012 4/21/2013
10/23/2012 10/22/2013
11/18/2012 5/17/2013
11/27/2012 5/26/2013
1/10/2013
7/9/2013
1/30/2013 1/29/2014
1/30/2013 1/29/2014
5/26/2013 5/25/2014
5/27/2013 6/26/2013

8/4/2014

8/4/2014

8/12/2014

8/11/2015

7/16/2014

7/16/2014

7/17/2014

1/16/2015

7/11/2014

7/11/2014

7/16/2014

1/15/2015

7/8/2014

7/8/2014

7/9/2014

1/8/2015

1/27/2014

7/30/2014

1/30/2014

1/29/2015

Nr crt SAS/Suc/Ag
10
11
12
13
14
15
16
17
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
1
2
4
5
6
7
8
9
10
11
12
2
4
6
2
1
2
1
1
1
1
3
4
5
6
7
8

groupama
groupama
groupama
groupama
groupama
groupama
groupama
groupama
astra
astra
astra
astra
astra
astra
groupama
groupama
groupama
groupama
gothaer
gothaer
gothaer
gothaer
gothaer
gothaer
gothaer
gothaer
gothaer
gothaer
gothaer
PLATINUM
PLATINUM
PLATINUM
Generali
Generali
ASTRA
Allianz
ASTRA
PLATINUM
EUROINS
PLATINUM
PLATINUM
PLATINUM
PLATINUM
PLATINUM
PLATINUM

Tip polita
TRAVEL/THG
TRAVEL/THG
TRAVEL/THG
TRAVEL/THG
TRAVEL/THG
TRAVEL/THG
TRAVEL/THG
TRAVEL/THG
TRAVEL/MEDICALE
TRAVEL/MEDICALE
TRAVEL/MEDICALE
TRAVEL/MEDICALE
TRAVEL/MEDICALE
TRAVEL/MEDICALE
TRAVEL/THG
TRAVEL/THG
TRAVEL/THG
TRAVEL/THG
INCENDIU/6500
INCENDIU/6500
INCENDIU/6500
INCENDIU/6500
INCENDIU/6020
INCENDIU/6500
INCENDIU/6500
INCENDIU/6500
INCENDIU/6500
INCENDIU/6500
INCENDIU/6020
INCENDIU/6020
INCENDIU/6020
INCENDIU/6020
INCENDIU/EURCASA
INCENDIU/PAD
INCENDIU/PAD PLUS
TRAVEL/VOIAJ
INCENDIU/PAD PLUS
INCENDIU/6020
INCENDIU/RA
INCENDIU/6020
INCENDIU/6020
INCENDIU/6020
INCENDIU/6020
INCENDIU/6500
INCENDIU/6500

Asigurat
COJOCARU PAULA
COJOCARU CRISTIAN
BUCUR ANDREEA-ELENA
TURCITU RAFAEL COSTIN
LUNGU FLORIN-DECEBAL
BORUGA DAN
RAICU ANA-MARIA LACRAMIOARA
BORUGA THEODORA
APOSTOL NICOLAE
MAXIM ELENA
LUCIU ROBERT
CHITICARU ALEXANDRU RAZVAN
CHITICARU LUCIAN DANIEL
CHITICARU AURORA DANIELA
TUSLUC FILOFTEIA
POPESCU FLORIN
POPESCU NARCISA DANIELA
IGNAT BOGDAN
POPESCU RODICA-MAGDALENA
RADU STANA
POPESCU FLORIN
MIHAI ELENA
MIHAI ELENA
SIMION STAN
TURCITU ION
DRUGA ZENOBIA
DRUGA AURICA
DRUGA AURICA
BARBU CONSTANTA
POPESCU CRISTIAN
VASILE DANIELA
APOSTOL MIRCEA
CRISTEA NUNU STEFANIA CARMEN
CRISTEA NUNU STEFANIA CARMEN
DOBRE VICTORIA
POPESCU RARES
MICU AMELIA
DOBRE IULIAN-ILIE
STAN STELICA
SIMION STAN
POPESCU FLORIN
TURCITU ION
DRUGA AURICA
DRUGA ZENOBIA
DRUGA AURICA

1 PLATINUM
2 Gothaer
3 Gothaer
Gothaer
Asigurari
Reasigurari
S.A/BUCURE
52 STI
Gothaer
Asigurari
Reasigurari
S.A/BUCURE
53 STI
Gothaer
Asigurari
Reasigurari
S.A/BUCURE
54 STI

INCENDIU/6020
INCENDIU/6020
INCENDIU/6020

BUSUIOC DOINA
POPESCU RODICA-MAGDALENA
RADU STANA

INCENDIU/6500

BERINDEI NICULA

INCENDIU/6500

TIMOFTE DUMITRA

INCENDIU/6500

BARBU CONSTANTA

Serie
THG.8503070478
THG.8503070474
THG.8503070273
THG.8503070261
THG.8503070280
THG.8503070287
THG.8503070302
THG.8503070293
BB.6130280955
BB.6130280951
BB.6130280947
BB.6130279187
BB.6130279180
BB.6130279175
THG.8503063497
THG.8503063254
THG.8503063247
THG.8503063255
RA-057.25826971
RA-057.25826595
RA-057.22759143
RA-057.22758318
RA-057.20202712
RA-057.22568223
RA-057.22381365
RA-057.22380603
RA-057.22379735
RA-057.22378648
RA-057.20140706
RA-057,20060741
RA-057,20062424
RA-057.20064138
EURCASA.1000009901245
RA002.11882854
PADPBB.149114361246
VOJ.5070754
PADPBB.149114383127
RA-057.20078413
RA-010.12067374
RA-057.20087754
RA-057.20087750
RA-057.20087748
RA-057.20087745
RA-057.12305065
RA-057.12305022

Tip plata
Integral
Integral
Integral
Integral
Integral
Integral
Integral
Integral
Integral
Integral
Integral
Integral
Integral
Integral
Integral
Integral
Integral
Integral
Integral
Integral
Integral
Integral
Integral
Integral
Integral
Integral
Integral
Integral
Integral
Integral
Integral
Integral
Integral
Integral
Integral
Integral
Integral
Integral
Integral
Integral
Integral
Integral
Integral
Integral
Integral

Prima
Incasata
90
90
38
38
38
38
38
38
22
22
22
24
24
24
38
38
68.4
68.4
89.97
89.97
90.55
90.55
105.82
90.52
90.73
45.37
45.37
90.73
99.11
95.95
94.84
94.44
347
91.39
91.58
24
90.47
98.81
45.38
96.63
96.67
96.63
96.63
44.22
44.22

Moneda
RON
RON
RON
RON
RON
RON
RON
RON
RON
RON
RON
RON
RON
RON
RON
RON
RON
RON
RON
RON
RON
RON
RON
RON
RON
RON
RON
RON
RON
RON
RON
RON
RON
RON
RON
RON
RON
RON
RON
RON
RON
RON
RON
RON
RON

Prima
Subscrisa
90
90
38
38
38
38
38
38
22
22
22
24
24
24
38
38
68.4
68.4
89.97
89.97
90.55
90.55
23.38
90.52
90.73
45.37
45.37
90.73
22.32
20.91
20-Jan
20-Jan
78.75
20
91.58
24
90.47
21.85
45.38
21.85
21.86
21.85
21.85
44.22
44.22

Moneda Data emiterii


RON
RON
RON
RON
RON
RON
RON
RON
RON
RON
RON
RON
RON
RON
RON
RON
RON
RON
RON
RON
RON
RON
EUR
RON
RON
RON
RON
RON
EUR
EUR
EUR
EUR
EUR
EUR
RON
RON
RON
EUR
RON
EUR
EUR
EUR
EUR
RON
RON

6/21/2013
6/21/2013
6/21/2013
6/21/2013
6/21/2013
6/21/2013
6/21/2013
6/21/2013
6/14/2013
6/14/2013
6/14/2013
6/6/2013
6/6/2013
6/6/2013
6/6/2013
6/5/2013
6/5/2013
6/5/2013
3/7/2014
3/7/2014
1/17/2014
1/17/2014
1/17/2014
1/15/2014
1/14/2014
1/14/2014
1/14/2014
1/14/2014
7/6/2013
02,08,2012
08,08,2012
8/16/2012
nu e cazul
10/17/2012
10/19/2012
10/25/2012
11/3/2012
11/12/2012
11/19/2012
1/8/2013
1/8/2013
1/8/2013
1/8/2013
1/8/2013
1/8/2013

Data platii
6/21/2013
6/21/2013
6/21/2013
6/21/2013
6/21/2013
6/21/2013
6/21/2013
6/21/2013
6/14/2013
6/14/2013
6/14/2013
6/6/2013
6/6/2013
6/6/2013
6/6/2013
6/5/2013
6/5/2013
6/5/2013
3/7/2014
3/7/2014
1/17/2014
1/17/2014
1/17/2014
1/15/2014
1/14/2014
1/14/2014
1/14/2014
1/14/2014
7/6/2013
02,08,2012
09,08,2012
8/16/2012
10/24/2012
10/17/2012
10/19/2012
10/25/2012
11/3/2012
11/12/2012
11/19/2012
1/8/2013
1/8/2013
1/8/2013
1/8/2013
1/8/2013
1/8/2013

RA-057.20088424
RA-057.20097952
RA-057.20097949

Integral
Integral
Integral

96.28 RON
99.3 RON
99.35 RON

21.84
EUR
22.79
EUR
22-Aug EUR

1/10/2013
3/4/2013
3/4/2013

1/10/2013
3/4/2013
3/4/2013

RA-057.30191750

Integral

87.79 RON

87.79 RON

7/6/2014

7/6/2014

RA-057.30191717

Integral

87.79 RON

87.79 RON

7/6/2014

7/6/2014

RA-057.30183586

Integral

87.79 RON

87.79 RON

7/5/2014

7/5/2014

Valabilitate
De la
Pana la
6/24/2013
7/6/2013
6/24/2013
7/6/2013
6/22/2013
7/1/2013
6/22/2013
7/1/2013
6/22/2013
7/1/2013
6/22/2013
7/1/2013
6/22/2013
7/1/2013
6/22/2013
7/1/2013
6/17/2013 6/24/2013
6/17/2013 6/24/2013
6/17/2013 6/24/2013
6/7/2013 6/16/2013
6/7/2013 6/16/2013
6/7/2013 6/16/2013
6/7/2013 6/16/2013
6/7/2013 6/16/2013
6/7/2013 6/16/2013
6/7/2013 6/16/2013
3/20/2014 3/19/2015
4/2/2014
4/1/2015
1/18/2014 1/17/2015
1/18/2014 1/17/2015
1/17/2014 1/16/2015
1/16/2014 1/15/2015
1/16/2014 1/15/2015
1/16/2014 1/15/2015
1/16/2014 1/15/2015
1/16/2014 1/15/2015
7/7/2013
7/7/2014
03,08,2012 03,08,2013
09,08,2013
8/17/2012 8/17/2013
10/18/2012 10/17/2013
10/18/2012 10/17/2013
10/20/2012 10/19/2013
10/26/2012 10/31/2012
11/4/2012 11/3/2013
11/13/2012 11/13/2013
11/20/2012 11/20/2013
1/16/2013 1/16/2014
1/16/2013 1/16/2014
1/16/2013 1/16/2014
1/16/2013 1/16/2014
1/16/2013 1/16/2014
1/16/2013 1/16/2014

1/11/2013
3/19/2013
4/2/2013

1/11/2014
3/19/2014
4/2/2014

7/17/2014

7/16/2015

7/7/2014

7/6/2015

7/7/2014

7/6/2015

Data
Nr.crt
polita/rata
1
2

Nume asigurat

10/1/2012 GUBAVUGHEORGHE
GUBAVUCORNELIU10/1/2012 NICULAE

Tip asig.

PADPLUS
BONUS
PADPBB0149114323039
PADPLUS
BONUS
PADPBB0149114323076

5 10/15/2012 SIMIONSTAN
MIHALACHE
2
9/5/2012 CONSTANTA
DRAGOMIRALEXANDRA2 9/16/2012 MIHAELA
4 9/20/2012 BACIUDANIEL

RCA

RCA
RCA

RCA

4
7
8
1

9/25/2012 VOLENTIRUMARIA
STOICAPAUL
9/27/2012 ALEXANDRU
9/28/2012 BACIUDANIEL
9/28/2012 BACIUDANIEL
30,04,2012 CRISTEA-NUNU CRISTI

11/2/2012 CRISTEA-NUNU CRISTI

Nr. polita

HR05413244

PAD-A

Inceput
Nr rata valabilitat
e
1

10/2/2012

10/2/2012

1 10/17/2012
10799941

9/6/2012

HR05301294
RO/02/X1/SP008025219

1
1

9/17/2012
9/22/2012

HR05337392

9/27/2012

RCA
HR05347293
RCA
RO/02/X1/SP008063522
RCA
RO/02/X1/SP008063526
CASCO16
2E+12

1 9/28/2012
1 9/30/2012
1 9/30/2012
3 30,01,2012

CASCO16

2E+12

1/30/2012

Prima
Serie
Sfarsit
asigurar
numar
valabilitate
e
doc. plata
10/1/2013

90.66 ASD220384

10/1/2013

90.66 ASD220388

4/16/2013

193.41 ASD225656

9/5/2013

89.81 ASD209996

3/16/2013
3/21/2013

239.74 ASD214254
191.05 ASD216522

3/26/2013

173.42 ASD218095

3/27/2013
3/29/2013
3/29/2013
29,01,2013

270.11
265.46
366.15
611.25

1/29/2013 611.25

ASD219125
ASD219832
ASD219833
ASD196470
ASD233772

Data doc.
plata

Asigurat
or

10/1/2012 ASTRA

PDF polita

PDF chitanta

Open polita pdf

Open chitanta pdf

10/1/2012 ASTRA
Open polita pdf
CARPATIC
10/15/2012 A
Open polita pdf

Open chitanta pdf

9/5/2012 ASTRA
CARPATIC
9/16/2012 A
9/20/2012 ASTRA
CARPATIC
9/25/2012 A
CARPATIC
9/27/2012 A
9/28/2012 ASTRA
9/28/2012 ASTRA
07,08,2012 GENERALI

Open chitanta pdf

Open polita pdf

Open chitanta pdf

Open polita pdf


Open polita pdf

Open chitanta pdf


Open chitanta pdf

Open polita pdf

Open chitanta pdf

Open polita pdf


Open polita pdf
Open polita pdf
Open polita pdf
11/7/2012 GENERALI Open polita pdf

Open chitanta pdf


Open chitanta pdf
Open chitanta pdf
Open chitanta pdf
Open chitanta pdf