Vous êtes sur la page 1sur 5

1. Phantom Video Productions (Cosmin Giurgiu - videograf, editor) www.phantomvideo.

ro
http://vimeo.com/phantomvideoproductions
2. Mihai Voicu(facebook)-videograf,editor www.mihaivoicu.ro
3. Medialux (Adrian Serecut - videograf/fotograf, editor) www.medialux.ro ,
www.vimeo.com/medialux
4. AV Media Productions ( Gabriel Augustini - operator imagine/editor www.av-mediaproductions.ro http://www.vimeo.com/avmediaprod
5. Bogdan Ciobanu (videograf, editor) www.BogdanCiobanu.Ro
6. Cezar Brasoveanu ( videograf, editor ) http://vimeo.com/cezarbrasoveanu |
www.digistudio.ro
7. Valentin Dilta - VideoEmotion - ( videograf,
editor ) http://videoemotion.ro/ http://blogvideoemotion.wordpress.com/
8. Ion Marin - (videograf, editor)www.ionmarin.net / http://vimeo.com/ionmarin
9. InventStudio - Popa Alexandru (Videograf, editor) www.inventstudio.ro
, http://www.youtube.com/user/InventStudio?feature=mhee
10. Alin Morea wedding films (Alin Morea - videograf/editor) www.dvdnunta.ro
11. Ankh Media - (Maries Caius - fotograf/editor) http://www.ankhmedia.ro ;
http://www.ankhmedia.ro/blog ; http://www.vimeo.com/ankh
12. Valentin Petre - videograf, editor www.valentinpetre.ro
13. Daniel Ciorba ( videograf, editor) www.danielciorba.com , http://vimeo.com/danielciorba
14. Cornel Banu (videograf, editor) www.digitalpassion.ro , www.tvnunta.ro
15. Cosmin Serban (videograf, editor)
http://www.cosminsherban.blogspot.com http://vimeo.com/cosminserban/videos/all
16. Cosmin Dumitrache(videograf/editor) http://vimeo.com/cosmindumitrache
http://filmaridenunti.ro/

17. MK Production Studio - (videograf, editor) Cristian Petru DAN


www.mkproductionstudio.ro
18. Alex Jidovu (videograf,fotograf, editor) http://alexjidovu.wix.com/alex-jidovu#!video
19. Cosmin Negrut (Videograf & Editor) www.videonegrut.ro
20. Alin Dream, Gabi Meze (videografi, editori) www.dreamstudio.ro /
http://vimeo.com/dreamstudio
21. Ionut Lungu http://vimeo.com/bellemariage http://ionutvideo.wordpress.com/
22. Cristi Stan ( videograf / editor ) http://www.crististan.ro

- http://www.vimeo.com/crististan

24. Mircea Pavel (Videograf & Editor) www.filmarioradea.ro www.vimeo.com/richardt


25. Valentin Pirsan (videograf, editor) http://piffoto.wordpress.com/
https://vimeo.com/user16358516
26. Catalin Balasa (videograf, editor)http://catalinbalasa.ro/

http://vimeo.com/catalinbalasa

27. Cristi Paltin (videograf, editor) http://cristipaltin.blogspot.com/


http://vimeo.com/cristipaltin
28. Nicu Straton (videograf, editor) http://www.cameramanul.ro ,
http://www.vimeo.com/cameramanul/
29. Peter Hilgert - videograf,editor www.stupstudio.ro , http://vimeo.com/user5969141
30. IGI MediaVision - Ionut Igi (videograf, editor) www.igimediavision.ro
31. Princess Photo-Video Oradea (Lucian POPA - videograf, editor, fotograf).
www.princessphoto.ro; http://vimeo.com/princessphoto;
32. Liviu Ratiu - Inedit Productions (videograf/editor) http://www.ineditproductions.ro/,http://vimeo.com/ineditproductions
33. Stefan Ionescu FanyxMedia(Fanyx Pro) http://www.fanyxmedia.com/; http://vimeo.com/fanyxmedia
34. Sorin Cristian Manastireanu-Amintiri de familie (cameraman, editor imagine)
www.amintiridefamilie.ro, http://vimeo.com/user2946323

35. Mery Giany, Videogiany Oradea (Videogiany) www.videogiany.ro ,


http://vimeo.com/user686942
36. Iulian Tuia - videograf, editor - TuYaStudio www.tuyastudio.ro
http://vimeo.com/user1955824
37.CezarMihailescu(videograf/fotograf,editor),
https://www.facebook.com/eXtremeWedding;http://vimeo.com/27063349/, http://vimeo.com/151
56878
38. Alex Serban - (videograf, fotograf, editor),
http://alexserban.ro, http://vimeo.com/alexserban/videos/all
39. Manzoproduction - Cseresnys Zoltn (videograf & editor) www.manzoproduction.ro
http://vimeo.com/user4847807
40. WhiteMotion (Lucian+Steliana Turcu - videograf & editor) www.whitemotion.tv
http://vimeo.com/user4645254/videos
41. vafilmam.ro - Mihai Nae (videograf, editor) www.vafilmam.ro
42. Misha Studio (Mihai Apetrea - videograf, editor) http://www.filmarelanunta.ro
http://vimeo.com/mishastudio/
43. Radu Bejan Videograf/Editor - Imagine Art Studio www.imagineart.ro
www.vimeo.com/imagineart
44. Timotei Jinar ( videograf/editor) www.timoteijinar.ro www.vimeo.com/timoteijinar
45. Marian Croitoru (Videograf & Editor) www.youtube.com/themariancroitoru
46. Kysart : film & fotografie, eu : Dumitru (videograf, editor, grafician) www.kysart.ro
47. Pif Media - videography & photography (Marius Pu - videographer/editor)
www.pifmedia.ro | www.pifmedia.ro/blog
48. Blue Imagine-Mihai Chiar (videograf,editor) http://blueimagine.wordpress.com/
http://vimeo.com/user2595541/
49. Adrian Nemeti ArtVideo (videograf-editor) http://vimeo.com/user1481143/videos ,
www.filmari.pro

50. Florin Raduta - videographer

http://florinraduta.blogspot.com/

51. Stefan Mirea - Videograf/Editor - Unikt Media http://unikt.ro/


53. Florin-Ioan Giurgiu (cameraman/editor) - Phantom Video Productions
www.phantomvideo.ro
54. Mirel Aretu (videograf, editor, 3D artist) http://www.wix.com/mireus3d/mireus
55. Nicu Szenasi (videograf,editor, grafician) www.studionick.ro ,
http://vimeo.com/user1575102
56. Zenus Film (director de imagine, editor) www.florianmirea.com http://vimeo.com/zenusfilm
57. Catalin N (videograf, editor, regizor emisie ) http://vimeo.com/user5301725/videos
58. WeddingPRO (Calin Manescu - videograf, editor) www.weddingpro.ro
http://vimeo.com/calinmanescu
59. Tudor Cauacean - inginer de sunet, videograf, editor
http://www.youtube.com/user/tudorcauacean/videos
60. Creative Studio (Cristea Eu- videograf, editor...3in1) www.e-filmarinunti.ro/b
http://vimeo.com/user6151175
61. George Grigore ( videograf, editor ) www.george-grigore.com ,
http://vimeo.com/user8344243
62. Independent Films - (Petrica Muntean -filmmaker) www.ifilms.ro ,
www.vimeo.com/petrimuntean
63. Emanuel Pavel - Event Videography (videograf, editor) www.vimeo.com/emanuelpavel
64. Dragos Badicu (videograf,editor) www.dragosbadicu.ro , www.vimeo.com/dragosbadicu
65. Patrunjel Florin- Videograph/Editor www.elegancemedia.ro
66. Larie Ionut -clipeindoi.ro http://clipeindoi.ro/
67. Ben Pipa - Videograf www.ifilms.ro , www.vimeo.com/user4352068
68. Video-art-Videograf,editor www.video-art.ro

69. Fashion Wedding - Daragiu Bogdan ( Videograf / Editor ) www.fashionwedding.ro ,


https://vimeo.com/fashionwedding
70. DaniCroitor - videograf, editor www.danicroitor.ro www.vimeo.com/danicroitor
71. Munteanu Gheorghita - Videograf, editor www.unstudio.ro
72. Doru Iacovescu (videograf, editor) www.filmarinunti.ro http://vimeo.com/doruiacovescu
73. Videogiany Oradea (videograf), Mery Giany www.videogiany.ro ,
http://vimeo.com/user686942
74. Catalin Horatiu - videograf, editor www.catalinhoratiu.ro, https://vimeo.com/catalinhoratiu
75. Iepure Irina - videograf, editor https://vimeo.com/irinaiepure , http://sarm.md
76. Dan Senkovici - fotograf/videograf/editor www.fotocaracter.ro
https://vimeo.com/24984366https://vimeo.com/27937963
77. Valentin Radu- fotograf/videograf/editor www.rvphoto.co.uk
78. Catalin Vaida - (videograf, editor) https://vimeo.com/user9318643
80. StudioCMC - (Ciobanu Vlad - videograf, editor, steadicam&macara operator)
www.studiocmc.ro
81. ADOM multimedia - Mihai Adobric CEO - wedding video, photo, animation, vfx, tv
production, commercial, multicam live events www.adom.ro www.vimeo.com/adom
82. Cristi Dinu - videograf / editor www.cristidinu.ro
83. Rusu Radu - productie video, publicitate
www.lensmedia.ro
84. Cristi Olariu (videograf) http://creativeimagestudio.ro/